فهرست اصلی
نظرسنجی

نظر شما در مورد سایت سازمان چیست؟
عالی
خوب
متوسط
ضعیفخبرنامه پیامکی

جدیدترین اطلاعات را با پیامک دریافت کنید


خبرنامه ایمیلی

با عضویت در خبرنامه سایت از بروز رسانی های سایت آگاه شوید

      + | -
کد مطلب : 10500
تاریخ انتشار : پنجشنبه 25 آذر 1395
انتخابات هیات اجرایی بازرسی گاز سازمان نظام مهندسی ساختمان استان مرکزی برگزار شد.
در این مراسم که با حضور رئیس ، اعضای هیات مدیره و بازرسان سازمان نظام مهندسی ساختمان استان مرکزی ، اعضای رشته مکانیک استان مرکزی در دو شهرستان اراک و ساوه پرشور و با انرژی مشارکت نمودند و در نهایت انتخاباتی سالم و شایسته برگزار و نفرات منتخب معرفی شدند.
به گزارش روابط عمومی سازمان پس از تلاوت آیاتی از قرآن مجید و نواخته شدن سرود مقدس جمهوری اسلامی ایران مهندس مصطفوی عضو شورای مرکزی سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور و رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان مرکزی با تقدیر از تلاش بازرسان گاز فعال در سازمان اظهار داشت :شورای مرکزی نظام مهندسی کشور در دوره جدید مبحث انرژی را جدی تر از گذشته مورد توجه قرار داده و بدون شک توسعه پایدار بدون توجه به انرژی امکان پذیر نیست .
وی  توجه به محیط زیست و استفاده صحیح از منابع طبیعی و انرژی های پاک را در محقق کردن شعار اقتصاد مقاومتی، مهم ارزیابی کرد و افزود:متاسفانه شاهد بی تفاوتی جامعه نسبت به مصرف انرژی هستیم و دستگاههای دولتی ،سازمان های مردم نهاو و تخصصی باید در این زمینه تلاش کنند.
مهندس مصطفوی اظهار داشت :متوسط مصرف برق در ایران سه هزار وات و متوسط مصرف جهانی هزار وات است یعنی ایرانی ها سه برابر مصرف جهانی برق مصرف می کنند.
ایران سومین مصرف کننده گاز جهان است که سرانه مصرف آن چهار برابر متوسط جهانی و ۱۰ برابر کشورهای اروپایی است.
شورای مرکزی نظام مهندسی درصدد است با ارائه الگوها و شیوه های جدید نسبت به فرهنگ سازی در این زمینه تلاش کند.
وی تاکید نمود:موضوع مجری ذیصلاح در دستور کار شورای مرکزی قرار دارد و شیوه نامه جدیدی با تاکید بر حضور مهندسان مکانیک،برق و معماری در پروسه مجری ذیصلاح ،تدوین و اجرایی خواهد شد.
ریاست سازمان نظام مهندسی ساختمان استان مرکزی بازرسی دوره ای از وسائل گازسوز،آسانسورها و ... در راستای تحقق مبحث 22 مقررات ملی ساختمان ضروری دانست و بیان داشت:خوشبختانه با تلاش بازرسان گاز سازمان در استان مرکزی آمار تلفات مرگ خاموش در این استان به پایین ترین سطح خود رسیده است و سازمان نظام مهندسی ساختمان استان مرکزی  از موفق ترین استان های کشور محسوب می شود.
در این نشست که با همکاری شرکت اینگل برگزار شد مهندس جواهری رئیس هیات اجرایی گاز سازمان از زحمات و کوشش های بازرسان تقدیر نمود و گفت:ریاست و اعضای هیات مدیره سازمان در موفقیت های مجموعه بازرسی گاز نقس موثری ایفا نموده اند که من به نمایندگی از سوی شما سپاسگزاری می نمایم.
وی به تشریح فعالیت ها و دستاوردهای بازرسی گاز سازمان پرداخت و از اجرایی شدن سیستم اتوماسیون بازرسی گاز و ارجاع الکترونیک سهمیه در آینده ای نزدیک خبر داد.
در ادامه کاندیداهای عزیز شامل مهندسین امیدی کیا،بخشی ،حاجیان،سنجری ،محبی ،مقدم منش ،مهرنیا،نادری و نویدی هر کدام در دو دقیقه خود را معرفی نمودند و با حضور بازرسان انتخابات برگزار شد .
در نهایت شمارش آرا با حضور کاندیداهای عزیز انجام شد و از مجموع 168 رای ماخوذه آقای مهندس افشین سنجری با 50 رای و آقای مهندس فضل اله محبی با 49 رای به عنوان اعضای اصلی برگزیده شدند .آقایان مهندس روزبه حاجیان و علی امیدی کیا هم با 42 نفر به صورت مشترک عضو علی البدل شدند.
مراسم با ضیافت شام خاتمه یافت.

گزارش تصویری