فهرست اصلی
نظرسنجی

نظر شما در مورد سایت سازمان چیست؟
عالی
خوب
متوسط
ضعیفخبرنامه پیامکی

جدیدترین اطلاعات را با پیامک دریافت کنید


خبرنامه ایمیلی

با عضویت در خبرنامه سایت از بروز رسانی های سایت آگاه شوید

      + | -
کد مطلب : 10767
تاریخ انتشار : دوشنبه 10 مهر 1396

قابل توجه بانوان پروانه دار عضو سازمان نظام مهندسی ساختمان استان مرکزی :


تمامی بانوان پروانه دار عزیز که پیش از این برای باشگاه ثبت نام نکرده اند و تمایل به استفاده از باشگاه آرین را دارند می توانند همه روزه به جز ایام تعطیل از ساعت 8 صبح تا 9 شب واقع در خیابان شهید قدوسی جنب امیر چاکلت از خدمات این باشگاه استفاده نمایند.

افرادی هم که قبلا برای باشگاه اطلس و پارس پرو ثبت نام کرده اند و واریز مبلغ شصت هزار تومان را داشته اند می توانند نسبت به دریافت معرفی نامه جدید (باشگاه آرین) از سازمان اقدام نمایند.


خواهشمند است جهت ثبت نام به لینک ذیل که پرتال شخصی هر فرد می باشد مراجعه فرمایید:

لینک ثبت نام


توجه : کلیه رشته های باشگاهی شامل ایروبیک، کار با دستگاه، TRX و ... از خدمات این باشگاه می باشد و هزینه در بدو ثبت نام شصت هزار تومان به ازای شش ماه از طریق کارت دارای رمز دوم بصورت پرداخت الکترونیک توسط شما انجام می شود ضمنا ماهی سی هزار تومان به باشگاه نیز از طرف شما پرداخت می گردد. در واقع کل مبلغ پرداختی ماهی 40 هزار تومان می شود.

لازم به ذکر است ثبت نام و پرداخت همزمان باید صورت گیرد یعنی همان موقع ثبت نام پرداخت الکترونیک را انجام دهید چنانچه بعدا اقدام نمایید یا از زمان آن بگذرد مسئولیت پرداخت یا ثبت نام مجدد با واحدهای مربوطه نمی باشد.

اگر مشکلی در فرآیند ثبت نام وجود داشت قبل از به اتمام رسیدن مهلت ثبت نام، ابتدا توسط آیکن ضربدر آنرا حذف نموده و مجددا ثبت نام و پرداخت را انجام دهید.