تسهیلات ۱۵۰ میلیون ریالی به اعضای سازمان نظام مهندسی

  1. صفحه اصلی
  2. chevron_left
  3. اخبار
  4. chevron_left
  5. تسهیلات ۱۵۰ میلیون ریالی به اعضای سازمان نظام مهندسی

❇️ در راستای ایجاد خدمات رفاهی، تسهیلات ۱۵۰ میلیون ریالی به اعضای سازمان نظام مهندسی اعطا میگردد.

♦️ خزانه دار سازمان نظام مهندسی ساختمان استان مرکزی گفت : تسهیلات ۱۵۰میلیون ریالی با نرخ سود ۴درصد به یک هزار و ۵۰۰ نفر از اعضای سازمان پرداخت می شود.

? محمد خسرو کندی در این خصوص اظهار داشت : بر اساس مصوبه هیات مدیره قبلی از محل منابع سازمان در بانک های استان به هزار و ۵۰۰ نفر از اعضا بر اساس اولویت ثبت نام، تسهیلات بانکی ۱۰۰ میلیون ریالی با نرخ سود ۴درصد یکساله پرداخت شد.

? وی افزود : با موافقت اعضای هیات مدیره سازمان طی هفته گذشته مقرر شد ، سال جاری نیز با در نظر گرفتن منابع و مذاکراتی که با بانک قرض الحسنه ” مهر ایران صورت گرفته ، تسهیلات ۱۵۰میلیون ریالی با نرخ سود ۴درصد به اعضایی که تاکنون تسهیلاتی از سوی سازمان دریافت نکرده اند بر اساس اولویت ثبت نام ، اعطا شود .

? کندی خاطر نشان کرد: با توجه به اینکه در حال حاضر پیگیر تهیه مسابقه در راستای طراحی معماری ساختمان جدید سازمان در انتهای خیابان هپکو هستیم از این رو محدودیت منابع ایجاب میکند که اعطای تسهیلات در این مرحله به اعضایی که تاکنون وام دریافت نکرده اند ، صورت گیرد و وام گیرندگان قبلی نیز پس از تسویه حساب تسهیلات دوباره واجد شرایط خواهند شد .

فهرست