برگزاری آزمون ورود به حرفه مهندسان با حضور ۲۴۰۵ نفر در
استان مرکزی

  1. صفحه اصلی
  2. chevron_left
  3. اخبار
  4. chevron_left
  5. برگزاری آزمون ورود به حرفه مهندسان با حضور ۲۴۰۵ نفر در
    استان مرکزی

رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان مرکزی از برگزاری آزمون ورود به حرفه مهندسان با حضور ۲۴۰۵ نفز در اراک در روزهای  ۲۸ و ۲۹ اردیبهشت ماه خبر داد.

دکتر علیرضا حبیبی در گفت و گو با روابط عمومی سازمان اظهار داشت: در راستای اجرای قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان، آزمون ورود به حرفه مهندسان برای متقاضیان اخذ پروانه اشتغال بکار مهندسی در رشته‌های عمران ، معماری ، مکانیک ، برق ، نقشه‌برداری ، شهرسازی و ترافیک همزمان با سراسر کشور در روزهای  پنجشنبه و جمعه در دو نوبت صبح و عصر در دانشگاه آزاد اراک واحد فلق برگزار می شود.

وی با اشاره به تعداد شرکت کنندگان در این آزمون گفت: در مجموع ۲ هزار و  ۴۰۵ نفر در استان در این آزمون ثبت نام کردند که از این تعداد ۱۹۵۰ نفر آقا و  ۴۵۵ نفر خانم هستند.

وی افزود: تعداد شرکت کنندگان به تفکیک دریافت صلاحیت به شرح زیر می باشد:

آزمون نظارت ۹۴۵ نفر، آزمون اجرا ۱۰۹۰ نفر و آزمون محسابات ۳۷۰ نفر.

رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان مرکزی افزود: برای قبول شدگان در این آزمون پس از تکمیل مدارک مورد نیاز ، پروانه اشتغال به کار صادر می شود و این افراد می توانند فعالیت رسمی خود را آغاز کنند.

حبیبی گفت: در رشته عمران ، معماری ، مکانیک و برق دو آزمون محاسبه و نظارت برگزار می شود و همچنین در رشته های عمران و معماری آزمون اجرا نیز برگزار می گردد.

وی ادامه داد: صبح روز پنجشنبه مورخ ۲۸/۰۲/۱۴۰۲ آزمون نظارت در کلیه رشته های مهندسی و همچنین عصر روز پنجشنبه آزمون اجرا در کلیه رشته ها و صبح روز جمعه نیز آزمون محاسبات برگزار می شود.

رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان مرکزی ضمن آرزوی موفقیت برای کلیه داوطلبان شرکت کننده در آزمون ورود به حرفه مهندسان گفت: کلیه داوطلبان می توانند کارت ورود به جلسه را با مراجعه  به سایت دفتر امور مقررات ملی ساختمان به  نشانی اینترنتی www.inbr.ir دریافت کنند.

فهرست