نشست هم اندیشی مدیران روابط عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان ها با رئیس شورای مرکزی آبان ماه ۱۴۰۲

  1. صفحه اصلی
  2. chevron_left
  3. اخبار
  4. chevron_left
  5. نشست هم اندیشی مدیران روابط عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان ها با رئیس شورای مرکزی آبان ماه ۱۴۰۲

حمزه شکیب، رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان گفت: روابط عمومی ها باید ضمن ایجاد و تقویت انسجام درون سازمانی، ارتباط دو سویه و موثری با نهادهای دولتی، حاکمیتی، خصوصی و … در سطح کشور، ایجاد کنند.

به گزارش روابط عمومی شورای مرکزی سازمان نظام مهندسی ساختمان، حمزه شکیب، رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان در نشست مدیران روابط عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان ها با بیان اینکه در حال حاضر بالغ بر ۴۵ درصد سبد هزینه های خانوار به بخش مسکن تعلق دارد، گفت: این سهم قابل توجه نشان از اهمیت و اثرگذاری حوزه مسکن و صنعت ساختمان در زندگی عموم مردم دارد.

وی با اشاره به زلزله خیز بودن جغرافیای ایران، ادامه داد: این ویژگی طبیعی موجب می شود تا در ایران علاوه بر توسعه کمی ساخت مسکن، به طور ویژه ای در بخش کیفی اقدام کنیم. در راستای ابعاد مختلف آگاه سازی درون سازمانی و برون سازمانی روابط عمومی ها و رسانه ها نقش بسیار موثری دارند.

به گفته این مقام مسئول، از طریق روابط عمومی ها باید ضمن ایجاد و تقویت انسجام درون سازمانی، ارتباط دو سویه و موثری با نهادهای دولتی، حاکمیتی، خصوصی و … در سطح کشور، ایجاد کنیم. این در حالی است که البته در مقایسه با گذشته، جایگاه و اثرگذاری این سازمان رشد مطلوبی را تجربه کرده است که نمی توان آن را نادیده گرفت.

شکیب تصریح کرد: در وهله بعدی باید روابط دو سویه اثرگذاری را با بخش عمومی کشور برقرار کنیم چرا که به هر حال ما محصولی را تولید می کنیم که تقاضای نهایی و مصرف نهایی آن مربوط به مردم است. یکی از بهترین مصادیقی که مردم باید از طریق  اطلاع رسانی خوب برای آن تقاضا ایجاد کنیم، شناسنامه فنی ساختمان است.

فهرست