ثبت نام استخر ویژه بانوان دارای پروانه-تایم جدید

  1. صفحه اصلی
  2. chevron_left
  3. اطلاعیه ها
  4. chevron_left
  5. ثبت نام استخر ویژه بانوان دارای پروانه-تایم جدید

با عنایت به مصوبه هیئت مدیره محترم سازمان مبنی بر ثبت نام استخر جهت مهندسین پروانه دار سازمان ویژه بانوان- تایم جدید، می توانید از تاریخ ۲۳ لغایت ۲۷ مرداد ماه ۱۴۰۱ با مطالعه مطالب ذیل به لینک ثبت نام مراجعه فرمایید :

۱ ثبت نام ویژه اعضای پروانه دار اراک -بانوان-تایم جدید با تعداد محدود بوده و فقط عضو پروانه دار شخصا می تواند با ورود به پرتال شخصی خود (منوی سمت راست:خدمات رفاهی و الکترونیک/ثبت نام استخر ۱۴۰۱) اقدام به ثبت نام نموده و خانواده اعضا نمی توانند ثبت نام نمایند.

۲–تایم شامل: استخر بانوان آفتاب ایثار -یکشنبه ۱۵:۳۰ الی ۱۶:۴۵ می باشد. ۳-هر فرد فقط مجاز به شرکت در یک تایم می باشد لذا چنانچه در تایم های سابق ثبت نام موفق انجام داده اید دیگر مجاز نمی باشید و هنگام ثبت نام می بایست حتما عکس پرسنلی مناسب داشته باشید تا به مشکلی جهت چاپ کارت در آینده برخورد ننمایید.

۴ – ثبت نام هر فرد با پرداخت دو میلیون ریال (تا پایان سال) به صورت الکترونیک قطعی می گردد . (توجه فرمایید جهت پرداخت الکترونیک هزینه، حتما با مرورگر فایرفاکس انجام شود (چنانچه توسط گوشی می خواهید اقدام نمایید حتما مرورگر فایرفاکس را دانلود نموده و بر روی گوشی خود نصب نمایید سپس لینک مربوطه را از طریق این مرورگر باز نمایید) و پس از اینکه پیغام موفقیت آمیز ظاهر شد تایید پرداخت را زده به مرحله بعد رفته تا پیغام continue ظاهر شود سپس تایید زده تا صفحه پرداخت با موفقیت انجام شد ظاهر شود. چنانچه این مراحل به درستی انجام نگیرد هزینه به کارت شما بازگشت خورده و ثبت نام نهایی نخواهد بود و عواقب آن متوجه ثبت نام کننده خواهد بود.)

۵–چنانچه هنگام ثبت نام موفق به پرداخت هزینه نشدید، مجدد وارد شده و بلافاصله پرداخت نمایید.

 

فهرست