برگزاری دوره های جامع آمادگی آزمون ورود به حرفه مهندسی برای نخستین بار

  1. صفحه اصلی
  2. chevron_left
  3. اطلاعیه های آموزش
  4. chevron_left
  5. برگزاری دوره های جامع آمادگی آزمون ورود به حرفه مهندسی برای نخستین بار

برگزاری دوره های جامع آمادگی آزمون ورود به حرفه مهندسی برای نخستین بار

سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور از برگزاری دوره های آمادگی آزمون ورود به حرفه مهندسی کلیه رشته ها و صلاحیت ها برای نخستین بار خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان، دوره های جامع آمادگی آزمون ورود به حرفه مهندسی کلیه رشته ها و صلاحیت ها برای نخستین بار برگزار می شود.

برهمین اساس، شروع ثبت نام از بیستم دی ماه و شروع کلاس ها از اول بهمن ماه در روزهای پنجشنبه و جمعه امسال خواهد بود.

البته این کلاس ها به صورت مجازی از طریق سامانه آموزش مجازی سازمان نظام مهندسی ساختمان برگزار خواهد شد.

در همین حال، بیش از ۱۰۰ ساعت آموزش برای تمامی دوره ها با ۵۰ درصد تخفیف درنظر گرفته شده است به نحوی که هزینه هر دوره با احتساب تخفیف مبلغ ۱ میلیون تومان خواهد بود.

محورهای آموزش «برگزاری آنلاین دوره ها با حضور اساتید مجرب برای هفت رشته» (برق- ترافیک- شهرسازی- عمران- مکانیک- معماری- نقشه برداری)، «برگزاری جلسات پرسش و پاسخ و حل تمرین به صورت آنلاین»، «آشنایی با ماهیت آزمون ورود به حرفه مهندسی»، «آشنایی با تعداد سوالات از مباحث و بخش‌های مختلف و مهم»، «تدریس کلیه بخش‌ها و فصول مباحث مقررات ملی ساختمان و آیین‌نامه‌های مربوطه»، «حل کلیه تست‌های سال های اخیر آزمون های نظام مهندسی ساختمان برای هفت رشته» و »تدریس تکنیک‌های مدیریت زمان» اعلام شده است.

برای مشاهده اطلاعات بیشتر و لینک ثبت نام به آدرس Lmsirceo.ir مراجعه کنید.البته شماره تلفن پشتیبانی هم ۴۲۶۰۵۰۰۰ داخلی ۱۲۵ است.

فهرست